سلام کاربران گرامی

 

شما کاربران گرامی میتوانید با ارسال پروژه خودتون که شامل صدای خام ریکورد شده به همراه بیت یا موزیک خام می باشد به گروه “ پارس بیت “، موزیک کامل، میکس و مستر شده با کیفیت بالا را با قیمتی باور نکردنی دریافت کنید.

 

مراحل کار به صورت زیر میباشد :

۱٫ ابتدا پروژه خودتون که شامل صدای خام ریکورد شده و بیت (موزیک خام) می باشد رو از طریق ایمیل Parsbeat_ir@Yahoo.com و یا اپلیکیشن های پیام رسان مانند تلگرام یا واتس آپ برای ما ارسال نمایید.

 

۲٫ پس از بررسی کیفیت فایل های ارسالی شما توسط گروه  پارس بیت ، تاییدیه برای شما ارسال خواهد شد.

 

۳٫ پس از دریافت تاییدیه ، شما برای شروع به کار ۵۰ درصد مبلغ هزینه میکس و مستر ( ۲۰ هزار تومان ) را به صورت پرداخت آنلاین و یا شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۱۸۲۲۶۶۷۹ واریز نموده و شماره کارت خود و نام واریز کننده را از طریق راه های ارتباطی ذکر شده به اطلاع ما میرسانید.

 

۴٫ پس از گذشت حداکثر یک هفته ، دمو (پیش نمایش) پروژه برای شما ارسال خواهد شد. در صورت داشتن رضایت کامل مابقی هزینه شامل ۵۰ درصد مبلغ هزینه    میکس و مستر ( ۲۰ هزار تومان ) را به صورت پرداخت آنلاین و یا شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۱۸۲۲۶۶۷۹ واریز می نمایید و شماره کارت خود و نام واریز کننده را از طریق راه های ارتباطی ذکر شده به اطلاع ما میرسانید.

 

۵٫ در پایان پس از تایید واریز ، پروژه میکس و مستر شده به صورت کامل و با کیفیت برای شما ارسال خواهد شد.

 


 

     * هزینه میکس و مستر هر تراک موزیک برای مدت محدود ۴۰ هزار تومان میباشد.

 

لازم به ذکر است موزیک میکس و مستر شده توسط گروه “ پارس بیت ” در صورت تمایل با ارسال عکس کاور به صورت کاملا رایگان در سایت قرار میگیرد. (تنها موزیک هایی که از نظر محتوا و … مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد پذیرفته میگردد)

 

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق شبکه های اجتماعی با شماره ی ۰۹۱۹۵۰۵۷۹۰۲ با ما در ارتباط باشید.

 

پسندیدم۵۵نمی پسندم۱۳